Матеріально-технічне забезпечення закладу дошкільної освіти

Матеріально-технічне забезпечення КЗ ЗДО № 10 "Дюймовочка"

КЗ ЗДО № 10 «Дюймовочка» розташований в типовій двоповерховій  будівлі, загальною площею – 2222,0 кв.м.

Територія закладу загальною площею – 1га. має металеву огорожу по всьому периметру, залізні ворота для в᾽їзду обслуговуючого транспорту.

На території закладу є складські приміщення: сарай та овочесховище.

Заклад обладнано мережами господарсько-питного водопостачання, мережами каналізації, водостоку, вентиляції, централізованою системою опалення.

Для прання, сушіння та прасування білизни в закладі є два приміщення (пральне, сушильно-прасувальне). В наявності відповідне електрообладнання.

До складу приміщень харчоблоку входять: кухня з роздавальнею, мийня кухонного посуду, заготівельний цех.

Кожна група має ізольований окремий майданчик з капітальними тіньовими навісами та зеленими насадженнями.

Майданчики для дітей раннього віку знаходяться в безпосередній близькості від входу в приміщення. Дитячі майданчики мають спортивне та ігрове обладнання (пісочниці, спортивне обладнання, драбини, столи, лавки).

В наявності спортивний майданчик облаштований спеціальним фізкультурним обладнанням  (драбини для лазіння, турники, доріжки для рівноваги, лабіринти, ворота для міні-футболу, яма з піском для стрибків з розбігу)  та баскетбольна площадка.

На сьогоднішній день  узакладі функціонує11 груп

·        8  загального розвитку та 3 спеціалізовані групи, а це значить – і великий колектив педагогічних і технічних працівників, які кожного дня віддають частинку своєї душі, таланту, любові для комфортного перебування малюків.

На зображенні може бути: квітка

Для запровадження різних видів дитячої діяльності та організації просторово-розвивального середовища  в закладі є в наявності та  функціонують:

1.  Для забезпечення функціонально - оздоровчої роботи:

—                спортивний зал (гімнастична стінка, батути, степи, масажні м'ячі та для баскетболу, футболу, гімнастичні лави, кільця для баскетболу, спортивний інвентар, велосипед дитячий, кеглі, городки, обручі різних діаметрів, скакалки, масажні доріжки та килимки, інше обладнання яке створено власноруч педагогічним колективом;

—                фізкультурні куточки у всіх вікових групах.

2.    Для здійснення художньо-естетичної роботи:

-          музичний зал (піаніно, акордіон, музичний центр, мультімедійна установка, дитячі музичні інструменти,  іграшки).

-           кімната для гурткової роботи (ширма для лялькового театру, декорації, театральні ляльки, наочний практичний матеріал для роботи гуртків, експонати міні-музею «Таємниці надр землі») .

3.       Для соціально – особистісного розвитку кожної дитини:

-          кабінет психолога (ігри відповідно до соціально-емоційного розвитку дітей, психолого-корекційної роботи, дидактичний матеріал для розвивальної  та діагностичної роботи )

-          кабінети вчителів-логопеда та вчителя-дефектолога (наочний практичний матеріал для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами: велике дзеркало та маленьки люстерка; дитячі меблі, шафи та полички для дидактичних матеріалів; добірка компьютерних ігор і презентацій по формуванню лексико-граматичних категорій, по автоматизації та диференціації основних груп звуків).

Для роботи медичного персоналу в  закладі створені належні умови. В наявності медичний кабінет, ізолятор – укомплектовані необхідним обладнанням, лікарськими засобами для надання невідкладної медичної допомоги. Документація ведеться згідно вимог  встановлених МОЗ України, зберігається в медичному кабінеті в належному стані.

Медичний персонал здійснює: лікувально-профілактичні та оздоровчі заходи (облік та аналіз захворюваності дітей; проведення антропометричних вимірювань, оглядів спеціалістів, щеплень; розподіл дітей за медичними групами) в тому числі проведення обов’язкових медичних оглядів; контроль за станом здоров’я, фізичним розвитком дітей, організацією фізичного виховання, загартуванням, дотриманням санітарно-гігієнічних норм та правил, режимом та якістю харчування; проведення санітарно-просвітнецької роботи серед дітей, батьків, працівників закладу; надання невідкладної медичної допомоги вихованцям.

В закладі створені належні умови, щодо організації харчування:

Харчоблок повністю забезпечений: кваліфікованими працівниками згідно штатного розпису, технологічним обладнанням, різного розміру посудом  промаркованним згідно об’єму і призначення, приміщення відповідають санітарним нормам.

Контроль за організацією та якістю харчування, закладкою продуктів, кулінарною обробкою, виходом страв, смаковими якостями їжі, санітарним станом харчоблоку, правильністю зберігання, дотримання строків реалізації продуктів, аналіз виконання норм  здійснює медична сестра з дієтичного харчування та керівник закладу.

За безпосередньої участі та допомоги акціонерного об’єднання «ІНТЕРПАЙП» облаштовано спортивним обладнанням майданчик для занять з баскетболу та міні-футболу.

Відомості про кількісні та якісні показники матеріально-технічного забезпечння