Історія розвитку КЗ ЗДО № 10 "Дюймовочка"

КЗ ЗДО № 10 "Дюймовочка" було засновано: 25 травня 1985 року

Візитна карта

КЗ ЗДО № 10 «Дюймовочка»

У травні 1985 року в нашому рідному місті, на березі річки Самара відкрився заклад дошкільної освіти     № 10 «Дюймовочка» і з’явилася дивовижна маленька країна під назвою «Дитинство», яка росте і розвивається вже 34 роки.

Діти і дорослі – головні дійові особи в цій країні. Усе найчарівніше, найказковіше, найоригінальніше в цій країні створено золотими руками її працівників та небайдужих батьків, які дбали і дбають про затишок своїх маленьких мешканців.

Є люди, які здатні дарувати свою безмежну любов усім довкола й випромінювати душевне тепло. З ними завжди легко поруч, вони в будь-який момент можуть надати мудру пораду і підтримку. Поряд із ними – атмосфера щирості, безмірної любові, працьовитості та вірності. Вірності родині, дітям, країні під назвою «Дитинство».

Максимум зусиль, щоб ця країна розквітала і розвивалася прикладала завідувач ЗДО № 10 «Дюймовочка» Мазур Наталія Георгіївна та пізніше Сіроклин Ніні Михайлівна

Довгі роки вона надихала весь трудовий колектив на досягнення вершин в педагогічній діяльності, спонукає зміцнювати співдружність дітей і дорослих,батьків і педагогів.

З 2012 року цю естафету перехопила завідувач Афоніна Ірина Валеріївна і шість років продовжувала цілеспрямовано працювати разом з батьками над удосконаленням матеріально-технічної, предметно-розвивальної бази КЗ ЗДО для дошкільнят. За ці роки вже багато зроблено для того, щоб малюки почувалися комфортно та затишно в стінах садочку.

В 2018 році в.о. керівника стала Яковлева Галина Володимирівна, маючи стаж педагогічної роботи більше 42 років.

На сьогоднішній день в КЗ ЗДО «Дюймовочка» функціонує  11 груп, а це значить – і великий колектив педагогічних та технічних працівників, які кожного дня віддають частинку своєї душі, таланту, любові для комфортного перебування малюків.

В  закладі  успішно використовуються в роботі з дітьми музичний і спортивний зали. Для всебічного розвитку малюків створено умови розвивального середовища, а саме творчі, пошуково-дослідницькі лабораторії: «Криничка здоров’я»,  «Світлячок-Мудрячок»,  «Служба безпеки». Працює студія дитячого театру «Казковий дивосвіт» під керівництвом Калітієвської Олесі Юріївни.