29 квіт. 2020

Рятувальники попереджають про небезпеку пожеж

Увага! Висока пожежна небезпека!
4 вер. 2019

“Я маю право!”

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я маю право!”, метою якого є формування правової культури у суспільстві, підвищення рівня знань українців щодо своїх прав у різних сферах життя та спроможності їх захищати, а також на виконання заходів регіональної комплексної Програми правової освіти населення на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Дніпропетровської обласної ради від 25.03.2016 № 28-3/VII (зі змінами)
24 квіт. 2019

24.04.2019 року в ЗДО № 10 "Дюймовочка" пройшов І тур конкурсу "Пісенне коло - 2019" де виступили творчо обдаровані діти-вихованці закладу.

Метою конкурсу стало забезпечення особистісного зростання кожної дитини, створення умов для гармонійного розвитку, підтримки та заохочення обдарованих дітей. За підсумками Конкурсу в І турі в травні буде організовано проведення гала-концерту його переможців з усіх закладів дошкільної освіти в м. Новомосковськ, присвяченому Дню матері. Чекаємо! Бажаємо успіху!
10 лист. 2018

Конкурс "Петриківський дивоцвіт" І тур відбувся в ЗДО № 10 "Дюймовочка" 06.11.2018 року

Мета Конкурсу Популяризація української народної творчості, зокрема петриківського розпису, залучення дітей до традицій та художньої спадщини українського народу, виховання почуття прекрасного. II. Завдання Конкурсу 1. Національне виховання дітей засобами українського мистецтва, формування духовної культури, системи моральних цінностей у дітей дошкільного віку. 2. Естетичне виховання дітей дошкільного віку. . 3. Виявлення та підтримка активних, талановитих дітей, їх залучення до творчої діяльності. 4. Популяризацію декоративного живопису. 5. Підвищення професійного й педагогічного рівня педагогів. Журі оцінює подані роботи за такими критеріями: - самостійність виконання роботи дитиною; - багатство та точність творчих прийомів; - якість оформлення роботи; - композиційна досконалість та оригінальність роботи.
12 січ. 2018

«Різдво Христове та Щедрий вечір у ДНЗ № 10 "Дюймовочка"»

З святом всіх Різдва Христова! І здоровʼя вам міцного, Щоб були усі здорові, І веселі, і бадьорі. Щоб добро було у хаті, Щоб були усі багаті. Хай у День Різдва Христова, Зірка в небі сяє знову. Хай Господь благословляє І в житті допомагає. Щоб здійснились мрії всі, Господи, благослови усіх!
11 січ. 2018

Екскурсія дошкільників старших груп до СЗШ № 15

Адміністрація закладу ДНЗ № 10 "Дюймовочка" висловлює подяку керівнику СЗШ № 15 РЯБОКОНЬ ІРИНІ МИКОЛАЇВНІ за надану можливість познайомити дошкільнят зі школою.
26 груд. 2017

Виставка творчості: "Шахове королівство зустрічає Новий рік"

ДНЗ № 10 "Дюймовочка" висловлює велику подяку всім батькам, які прийняли участь у створенні цікавої тематичної виставки творчості на тему: "Шахове королівство зустрічає Новий рік".
23 лист. 2017

Батьківський всеобуч для батьків майбутніх першокласників

23.11.2017 року в ДНЗ № 10 "Дюймовочка" відбувся батьківський всеобуч за участю дітей старших груп, батьків та вчителів початкових класів СЗШ № 3 на тему: "Професії моїх батьків". Гості закладу мали змогу побачити майбутніх першокласників під час освітньої діяльності, оцінити їх пізнавальну активність, а батьки познайомилися з вчителями СЗШ № 3, вимогами школи, напрямками роботи з дітьми.
20 трав. 2017

УВАГА! Де Ви можете нас знайти!

Шановні відвідувачі та батьки нашого сайту! Інформація на сайті не поновлюється, але ви завжди можете нас знайти на сторінках інтернету за посиланнями:
5 квіт. 2017

У ДНЗ № 10 "Дюймовочка" 05.04.2017 року проведено І етап міського конкурсу «Пісенне коло – 2017»

Дякуємо педагогам, музичним керівникам, батькам за творчий підхід, , професійність, допомогу!