2 лют. 2017

День здоров'я в ДНЗ № 10 "Дюймовочка"

В ДНЗ № 10 "Дюймовочка" щомісяця у кожній віковій групі організовується День здоров’я. Його мета - охопити усіх дітей групи різними формами фізичного виховання протягом дня. Зміст роботи визначається можливостями вихователя та бажанням дітей. Мета: Залучати до посильної участі в колективних та індивідуальних рухових діях, збагачувати яскравими враженнями. Розвивати в дітей уміння творчо використовувати власний руховий досвід в умовах емоційного спілкування з однолітками. Розвивати увагу, спритність, силу в іграх. Підтримувати у дітей інтерес до занять фізкультурою. Виховувати бережне ставлення до фізкультурного обладнання. Виховувати почуття товариськості і взаємодопомоги.
1 вер. 2016

1 Вересня -ДЕНЬ ЗНАНЬ!

Привітання з Днем Знань! Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім дошкільнятам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.
23 серп. 2016

25-річниця Незалежності України

Мета заходу - національно-патріотичне виховання підростаючого покоління. Дошкільний заклад тісно співпрацює з Новомосковським 194-м Понтонно-мостовим загоном Державної спеціальної служби транспорту (командир загону, полковник Савчук Микола Тимофійович). Офіцери та солдати-контрактники приймають активну участь у спільному проведенні музично-спортивних свят, патріотичних заходів з дітьми старшого дошкільного віку та їх батьками. Вихованці закладу брали участь у патріотичних акціях: «Намалюй листа воїну АТО», «Діти України за мир!», «Я - патріот своєї Батьківщини». Листи з побажаннями та малюнками передавалися у військову частину та воїнам в АТО.
17 бер. 2016

І етап міського інтелектуального конкурсу "Розумники і Розумниці - 2016"

В ДНЗ № 10 "Дюймовочка" відбувся інтелектуальний конкурс "Розумники та Розумниці - 2016" в якому прийняли участь 6 вихованців старших груп: Кумець Антоніна, Сміцький Глеб, Селіцький Владислав, Паськова Марія, Серченко Єгор, Орлова Анастасія. Всі учасники виконували різноманітні завдання з рідної природи, логіко-математичного розвитку, мовлення, грамоти. Проявили свої знання у музичній сфері та образотворчості. Показали позитивні результати обізнаності про Петриківський розпис - родзинку нашої області та України. Вітаємо всіх учасників та їх батьків. Переможницею конкурсу стала талановита, розумна, артистична дівчинка Паськова Марія. ВІТАЄМО!!!
2 лист. 2015

Створення міні-музеїв у ДНЗ - важлива складова реалізації принципів музейної педагогіки.

Ми почали активно впроваджувати в практику роботи свого дошкільного закладу засоби музейної педагогіки. Збагативши предметно-розвивальне середовище дошкільного закладу такою складовою, як музей, ми розширили навчально-виховний простір. Вихователі кожної вікової групи розробили паспорт власного міні-музею, який визначає етапи роботи, зміст та обладнання, методичні поради та практичні матеріали для роботи з дітьми: конспекти занять, сценарії свят, розваг, конкурсів тощо. Передбачає практичну діяльність дітей, яка знаходить своє вираження в дитячих малюнках, таночках, власних казках тощо. Така діяльність про¬буджує у дітей творчу активність, ціннісне, емоційно забарвлене ставлення до культурної спадщини України. Музейна педагогіка в нашому до¬шкільному закладі — це енергія творчої діяльності усіх педагогічних працівників, завдяки якій цей напрям реалізовується і розви¬вається в нас уже протягом року. Приємно відзначити, що така діяльність захоплює педагогів, духовно збагачує та розвиває дітей, подобається батькам, вносить радість у повсякденне життя.
13 квіт. 2015

Організовано і проведено І етап Конкурсу "Петриківка - душа України" на базі дошкільного навчального закладу № 10 "Дюймовочка"

На виконання Закону України «Про дошкільну освіту», Базового компонента дошкільної освіти в Україні, наказу комунального закладу «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» від 16.03.2015 № 63, з метою сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей дошкільного віку, створення умов для їх творчого, духовного розвитку, підтримки талановитих дітей.
24 бер. 2015

Інтелектуально-творчий конкурс "Розумники та Розумниці" в ДНЗ № 10 "Дюймовочка"

24.03.2015 року відбувся в ДНЗ № 10 "Дюймовочка" інтелектуально-творчий конкурс "Розумники та Розумниці". П'ять вихованців старших груп стали учасниками конкурсу, де показали власні інтелектуальні здібності та творчість. Конкусри по вирішенню різноманітних інтелектуальних завдань відбулися у невимушеній, спокійній, а інколи веселій і цікавій обстановці. Компетентне жюрі у складі представників управління освіти (Куга Н.В.) та наукового методичного центру м. Новомосковська (Шапілова Т.М.), адміністрації дошкільного закладу відмітило, що всі учасники проявили свої найкращі вміння та здібності. Підтвердили, що вони і справді справжні "Розумники" та "Розумниці". Але у важкій конкурентній боротьбі перше місце зайняла найерудованіша дівчинка Шевчик Дарина. Вітаємо її з перемогою!!!
12 бер. 2015

В ДНЗ № 10 "Дюймовочка" 12 березня пройшов І етап обласного конкурсу «Пісенне коло»

Запрошуємо Всіх відвідати розділ сайту "НАШЕ ВІДЕО" сторінка 3 на якій Ви зможете переглянути всіх учасників вокального конкурсу. Мета конкурсу: забезпечення особистісного зростання кожної дитини, створення умов для гармонійного розвитку, підтримки та заохочення обдарованих дітей.
17 лют. 2015

Патріотичне виховання - основа морального виховання.

На високому рівні презентувала музичний керівник Курінна Тетяна Анатоліївна власний досвід роботи з питання: «Формування духовних цінностей у дошкільників засобами музичного виховання» на методичному об’єднанні музичних керівників міста.