Група Чомусики

Вихователь групи № 1 "Чомусики"
 Штепуляк Ольга Георгіївна
 Стаж роботи: 30 рік
 "спеціаліст вищої категорії"

педагогічне звання "вихователь-методист"

Вихователь групи № 1 "Чомусики"
 Сербіна Юлія Олександрівна
 Стаж роботи: 32 роки
 "спеціаліст вищої категорії"
 педагогічне звання "вихователь-методист"

Вчитель-логопед групи № 1 "Чомусики"
 Цапенко Світлана Анатоліївна
 Стаж роботи: 16 років
 Освіта: повна вища
 кваліфікаційна категорія "спеціаліст І категорії"

Вчитель-дефектолог групи № 1 "Чомусики"

Касьяненко Олена Дмитрівна

Стаж роботи: 31 рік

Освіта: повна вища

кваліфікаційна категорія: "спеціаліст вищої категорії"

педагогічне звання: "учитель-методист"

Помічник вихователя групи № 1 "Чомусики"
 Ільченко Світлана Володимирівна
 Стаж роботи: 23 роки
 Освіта: неповна вища
 6 тарифний розряд.

Девіз групи №1 "Чомусики"

Живи, добро звершай, та нагород за це не вимагай. Хай оживає істина стара: "Чомусик" починається з добра!

"Чомусиками" звемся -

Ми група корекційна.

Працюємо відмінно.

Логопед вчить звуки вимовляти,

Вихователі ліпити, малювати.

Виховують, навчають, розвивають.

Спеціалісти тут працюють,

Вони все знають!"

Розвивальне середовище групи

Події нашої групи

Валеологічна розвага для дошкільників "Сон Тарасика та Андрійка"

Цікава, захоплююча розвага для дітей дошкільного віку була проведена педагогами спеціалізованих груп № 1 та № 6. Присвячена вона була "Дню здоров'я", який проходив у ДНЗ № 10 "Дюймовочка".
Завдання, які були поставлені педагогами, виконались з успіхом!
Вихованці груп мали змогу практично засвоїти основи валеологічного виховання, збереження здоров'я та життя.
Такий корисний досвід у дітей залишиться надовго. Тому що події, які відбувалися в розвазі, захопили увагу малюків, бо сама "Королева Застуди" керувала маленькими, але шкідливими мікробами, які захотіли наробити лиха для здоров'я дітей.

Але, як у кожній казці, все скінчилося добре для головних героїв розваги Тарасика та Андрійка. Вони зрозуміли, а разом з ними і дошкільнята, що здоров'я кожного у власних руках!

"Писанковий дивосвіт"

Вихованці групи № 1 "Чомусики" відвідали міський історико-краєзнавчий музей ім. П. Калнишевського, в якому відкрилась виставка майстрів м. Новомосковська та України "Писанковий дивосвіт", приурочена до православного Великодня.
Дітей з радістю зустріли працівники музею. Єкскурсовод Лариса Володимирівна познайомила дітлахів з музейними експонатами - ПИСАНКАМИ, які є унікальним явищем української культури. Вона розповіла, що це - символ життя та пробудження всього сущого на землі.

Наші малюки вчаться з дитинства шанувати вікові традиції предків. Експонати музею несуть в собі духовну цінність для кожної людини. Передають тепло і ласку творчих рук майстра, надихають на добрі справи.

На згадку про екскурсію, вихованці групи № 1 "Чомусики" подарували працівникам музею Великодню пісню та вірш:
"Писанка - це дивосвіт.
Цю красу шанує світ.
З року  в рік і крізь віки
Всіх чарують писанки.
Бо ж вони цвітуть, як квіти.
Люблять їх дорослі й діти!"

Виставка "Писанковий дивосвіт" сприяє популяризації у світі української культури та народних традицій. Писанкарство в українців завжди було популярною народною забавою, наповненою глибоким змістом.

Великдень

З приходом весни, всі люди відзначають гарне, велике, релігійне свято - Великдень!

"І в серці радість через край, воскресне поле, річка, гай.

І лине  пісня до небес.

Христос Воскрес! Христос Воскрес!"

Спортивні ігри ми полюбляємо!!!

«Будем спортом ми займатись,

Будем сили набиратись.

Хай мужніє наше тіло,

Щоб усі були здорові.»

Приємно, що батьки вихованців дитячого садочку приймають активну участь в організації активного дозвілля дітлахів та у створенні належних умов для занять масовою фізичною культурою.

Особливо незабутніми для дітей спеціалізованих груп № 1 та 6 (вихователі: Никонорова Т.А., Куксенко С.Р.) був організований футбольний матч під девізом: «Козацькому роду нема переводу».