Група Ромашка

Вихователь групи № 7 "Ромашка"
 Салагуб Наталія Григорівна
 Освіта: вища
 Стаж роботи:  13 років
 Кваліфікаційна категорія: 11 тарифний розряд

Помічник вихователя групи № 7 "Ромашка"

Черканова Ганна Миколаївна

Освіта: середня спеціальна

Стаж роботи: 29 років

6 тарифний розряд

Девіз групи № 7 "Ромашка"

"Шукай, цікався, пізнавай,
Досліджуй все навколо.
На все життя запам'ятай,
Що ти - дитя ПРИРОДИ!"

"Золоті серденька,
Промінці біленькі.
Усмішки ясненькі,
Очі розумненькі.
Ці веселі квіти -
З групи наші діти!"

Розвивальне середовище групи

Події нашої групи

Осіння розвага для малюків:

"Осінь золоту зустрічаємо, пісні веселі заспіваємо!"

Група № 7 "Ромашка" в гостях у дітлахів групи № 1 "Чомучки" на тематичному занятті з ОБЖД "Правила поведінки при пожежі"

Конкурс "Снігова фантазія"

22 лютого в дошкільному навчальному закладі № 10 «Дюймовочка» було проведено конкурс-огляд "Снігова фантазія". Конкурс проходив у формі змагання між групами ДНЗ на кращу скульптуру із снігу.

Мета конкурсу - розширення уявлень дітей про форми активного зимового відпочинку та ознайомлення з технікою створення снігових скульптур на різну тематику.

Вже за годину цікавої діяльності дітлахів, компетентне журі у вигляді адміністрації ДНЗ та вболівальники мали змогу оцінити дитячі витвори-фантазії зі снігу.

Спортивна розвага на 23 лютого

Зараз це свято називається Днем Захисника Вітчизни. 23 лютого вітають батьків, дідусів, братів, всіх тих, хто служив у лавах армії.

Саме цього дня діти - вихованці групи разом з батьками показали справжню чоловічу спритність, ловкість, швидкість. А дівчата разом з матусями вболівали за своїх чоловіків та пишалися їх досягненнями! Зі святом, Вас, любі чоловіки!!!

Події нашої групи

Великдень

"Ой, весно - весняночка, сонячна паняночка.

Ми співати хочемо, весняночку - співаночку"

"Сьогодні ми Великдень зустрічаєм - найбільше свято на усій Землі!

Воскреслого Ісуса величаєм - його вітають і дорослі і малі!"

"Прийшла весна з квітами.

А парубки з дівчатами весело затанцюють,

Гарний настрій подарують".

"Пташки співають в полі, в лісі.

І дзвонить дзвін аж до небес.

Де білі хмари розпливлися

Христос Воскрес! Христос Воскрес!"

Спорт для всіх - спільна турбота!

У рамках проведення Всеукраїнського місячника "Спорт для всіх - спільна турбота" вихованці дошкільного навчального закладу № 10 «Дюймовочка», на чолі з педагогами всіх вікових груп та батьками, взяли участь у різноманітних спортивних заходах: розваги, змагання, рухливі, спортивні ігри, естафети тощо.

І дивлячись на цих юних спортсменів відчуваєш -  це тільки початок!!!

Скільки задоволення, емоційного піднесення відчувають малюки під час занять спортом.

«Будем спортом ми займатись,

Будем сили набиратись.

Хай мужніє наше тіло,

Щоб усі були здорові.»

Вихованці старших груп № 7 та 9 (вихователі: Яковлева Г.В., Граненко Т.В.) показали високі результати під час спортивних змагань. Естафети на самокатах, з м’ячами, прапорцями  виявили справжніх спортсменів-чемпіонів.